Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Taht Odası Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm)
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin
  • Renk.Color : Ultramarin Mavisi. Ultramarine Blue.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9) , M (10)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105356) , M (106206).

Padişahların, hükümdarların ya da devlet başkanlarının oturduğu gösterişli ve büyük yapılar olan Saraylar, Türkiye sınırları içinde harika mimarilerle karşımıza çıkmaktadır. Ödüllü ambalaj firması “BRD Kutu” tarafından tasarlanan “Saray Koleksiyonu” hediye kutuları, Türk saraylarının ihtişamlı odalarını, saten baskı üzerine taşlarla süsleyerek sizlerle buluşturuyor. İstanbul’u yansıtan hediye kutuları arayanlar için ve müze hediyeleri, otantik hediyeler, toptan hediyelik eşya satan yerler için harika bir hediye kutusu alternatifidir.

 

Taht Odası hediye kutusu, Topkapı Sarayı’nda önemli eserlerin sergilendiği Taht Odası’nın büyük kısmı 16. yüzyılda Sultan 1. Selim tarafında yapılmış ve Sultan 3. Ahmed tarafından yenilenmiştir. Aynı zamanda bu oda padişahların sadrazamları Divan toplantısından sonra dinleyip bilgi aldığı ve yabancı ülke elçilerini kabul ettiği yerdir. Taht Odası hediye kutusu ile kurumsal müşterilerinize Osmanlı saraylarının muhteşem atmosferini yansıtan lüks bir hediye verebilirsiniz.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp