Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Divanhane Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm)
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin.
  • Renk.Color : Siyah. Black.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9) , M (10)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105353) , M (106204).

Padişahların, hükümdarların ya da devlet başkanlarının oturduğu gösterişli ve büyük yapılar olan Saraylar, Türkiye sınırları içinde harika mimarilerle karşımıza çıkmaktadır. Ödüllü ambalaj firması “BRD Kutu” tarafından tasarlanan “Saray Koleksiyonu” hediye kutuları, Türk saraylarının ihtişamlı odalarını, saten baskı üzerine taşlarla süsleyerek sizlerle buluşturuyor. İstanbul’u yansıtan hediye kutuları arayanlar için ve müze hediyeleri, otantik hediyeler, toptan hediyelik eşya satan yerler için harika bir hediye kutusu alternatifidir.

 

Divanhane, İstanbul Haliç’in kıyısını süsleyen Aynalıkavak Kasrı’nda bulunan bir bölümdür. Sultan III. Ahmet Döneminde (1703-1730) yaptırıldığı sanılan Aynalıkavak Kasrı, Sultan III. Selim Döneminde (1789-1807) yeniden düzenlenmiş ve bugünkü görünümünü kazanmıştır. Klasik Osmanlı mimarisinin önemli örneklerinden biri olan Aynalıkavak Kasrı, süslemeleri ve içerisindeki eşyalarla Sultan 3.Selim döneminin kültürel ögelerini yansıtmaktadır. Divanhane hediye kutusu ile sevdiklerinize ve müşterilerinize Osmanlı Sarayları’nın muhteşem mimarisini yansıtan harika bir hediye verin.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp