Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Has Oda Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm)
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin.
  • Renk.Color : Siyah. Black.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (9) , M (10)
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105353) , M (106204).

Padişahların, hükümdarların ya da devlet başkanlarının oturduğu gösterişli ve büyük yapılar olan Saraylar, Türkiye sınırları içinde harika mimarilerle karşımıza çıkmaktadır. Ödüllü ambalaj firması “BRD Kutu” tarafından tasarlanan “Saray Koleksiyonu” hediye kutuları, Türk saraylarının ihtişamlı odalarını, saten baskı üzerine taşlarla süsleyerek sizlerle buluşturuyor. İstanbul’u yansıtan hediye kutuları arayanlar için ve müze hediyeleri, otantik hediyeler, toptan hediyelik eşya satan yerler için harika bir hediye kutusu alternatifidir.

 

Has Oda hediye kutusu, Topkapı Sarayı’nın en önemli bölümlerinden biri olan Has Oda Fatih Sultan Mehmet döneminde, padişahların Enderun avlusundaki özel dairesi olarak inşa edilmiştir. Has Oda, genelde padişahların kışın çalışmalarını yürüttüğü bir odaydı. Özellikle Fatih Sultan Mehmed, Sultan II. Bayezid, Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman, günün çoğunu burada geçirirlerdi. Has Oda birçok kutsal emanetin ve hediyenin de bulunduğu bir odaydı. Has Oda hediye kutusu, Dünya’nın en büyük fantezi kutu üreticisi BRD Kutu tarafından tasarlanan ihtişamlı bir hediye kutusudur. Özel günlerde hediye kutusu satın almak isteyen müşterilerinize sunabileceğiniz çok özel bir kutu arıyorsanız bu kutu tam size göre.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp