Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Altın Tepsi Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm) , M (25*25*8 cm) *
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin.
  • Renk.Color : Ultramarin Mavisi. Ultramarine Blue.
  • Koli.Box : L (9) , M (10).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (105340), M (106350)

Natürmort sanatı, konusu cansız varlık ve objeler olan bir sanat türüdür. Sanat baskılı kutuları ile toptan çikolata kutusu imalatının Dünya’daki lideri BRD Kutu, Natürmort çikolata kutusu Koleksiyonu ile sizi geçmişte bir geziye çıkarıyor.

 

Altın Tepsi çikolata kutusu; galata kulesi manzarası önünde tasvir edilmiş, altın tepsi, tef ve kılıç bulunan 19.yüzyıla ait natürmort bir eserdir. Üzeri taşlı çikolata kutusunun en güzel örneklerinden bu kutu albenisiyle hediye ettiğiniz kişiyi etkisi altına alacak.

 

Natürmort çikolata kutusu koleksiyonu, her yılın haziran ayının 3. Pazar’ı kutlanan Babalar günü hediyesi, makam ziyareti hediyeleri, kurumsal çikolata kutusu hediyeleri, firma hediyeleri, sanatsal hediyeler için uygun bir tercihtir. Çerçeveli natürmort çikolata kutusu koleksiyonu, içerisindeki çikolata tüketildikten sonra duvara asılarak tablo olarak kullanılabilir. İçerisindeki plastik separatöre sargılı çikolata, dekorlu çikolata, draje ve lokumlar konularak çok özel çikolata sunumları oluşturulabilir.

 

*L 49 gözlü, M 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and M comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp