Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Dekupe Galata Kulesi Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm).
  • Kapak.Cover : Kanvas. Canvas.
  • Renk.Color : Siyah. Black.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (8), M(9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (108411), M (108412).

İstanbul Çikolata Kutuları Koleksiyonu’nda medeniyetlerin başkenti, tarihin en önemli parçalarından İstanbul’a ait önemli figürler resmedilmiştir. Kız Kulesi, Galata Kulesi, Rumeli Hisarı, Taksim Meydanı, Ortaköy Camii ve buna benzer İstanbul’un önemli figürleri BRD’nin dünyaca ünlü çerçeveli çikolata kutularının üzerine kanvas baskılı olarak uygulanmıştır.

 

Dekupe Galata Kulesi Çikolata Kutusu’nda, yağlıboya olarak resmedilmiş Ortaköy Camii ve Galata Kulesi figürleri BRD’nin 1. Kalite kanvas kumaşına baskı olarak uygulandı ve bu harika çikolata kutusu ortaya çıktı.

 

İstanbul’un en özel figürlerinin bulunduğu İstanbul Çikolata Kutuları Koleksiyonu, BRD Kutu’nun el işçiliği özel üretimiyle titizlikle imal edilmiştir. Sizde sevdiklerinize veya önemli müşterilerinize İstanbul’a ait özel bir hediye vermek isterseniz bu koleksiyondaki kutuları firmanıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.