Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Motifli Kuleler Kanvas Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm).
  • Kapak.Cover : Kanvas. Canvas.
  • Renk.Color : Siyah. Black.
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (8), M(9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (108409), M (108410).

İstanbul Çikolata Kutuları Koleksiyonu’nda medeniyetlerin başkenti, tarihin en önemli parçalarından İstanbul’a ait önemli figürler resmedilmiştir. Kız Kulesi, Galata Kulesi, Rumeli Hisarı, Taksim Meydanı, Ortaköy Camii ve buna benzer İstanbul’un önemli figürleri BRD’nin dünyaca ünlü çerçeveli çikolata kutularının üzerine kanvas baskılı olarak uygulanmıştır.

 

Motifli Kuleler Çikolata Kutusu’nda, yaprak motifleri eşliğinde İstanbul’un iki temel simgesi Kız Kulesi ve Galata Kulesi dekupe edilerek kanvas baskı üzerine uygulanmıştır.

 

İstanbul’un en özel figürlerinin bulunduğu İstanbul Çikolata Kutuları Koleksiyonu, BRD Kutu’nun el işçiliği özel üretimiyle titizlikle imal edilmiştir. Sizde sevdiklerinize veya önemli müşterilerinize İstanbul’a ait özel bir hediye vermek isterseniz bu koleksiyondaki kutuları firmanıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.