Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Aşurelik Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (33*33*8 cm), M (25*25*8 cm)
  • Kapak.Cover : Taşlı Saten. Beaded Satin.
  • Renk.Color : Kırmızı. Red
  • Koli.Box : L (9’LU) , M (10’LU).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (106301) , M (106353).

Dünya'nın lüks hediye kutusunda lider firması BRD Kutu, 15. yılına harika bir hediye kutusu koleksiyonu ile giriyor. “BRD 15. Yıl Özel” çikolata kutusu koleksiyonunda tarihe ışık tutan tasarım harikası 6 özel kutu bulunmakta. "Aşurelik" çikolata kutusunda, lale motifleri önünde tasvir edilmiş altın yaldızlı gümüş ve değerli taşlarla bezenmiş 19. Yüzyıla ait aşurelik resmedilmiş ve üzeri ihtişamlı taşlar ile bezenmiştir. Ödüllü tasarıma sahip BRD Tablo Kutuları, içindekiler tüketildikten sonra evinizin ve ya ofisinizin duvarında tablo olarak sergilenebilecek şekilde tasarlanmıştır. “BRD 15. Yıl Özel Koleksiyonu”; önemli gün hediyesi, şirket ziyaretleri ve VIP çikolata kutusu hediyeleri için harika bir seçimdir.

 

*L 49 gözlü, M ise 25 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 49 compartments and L comes with 25. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp