Çikolata Kutusu ve Hediyelik Kutu İmalatı | BRD Kutu,  Sevgiliye Çikolata Kutusu

Öpücük Çikolata Kutusu

Ürün Özellikleri

  • Ölçü.Dimension : L (28*36*8 cm), M (19*29*8 cm).
  • Kapak.Cover : Kanvas. Canvas.
  • Renk.Color : Siyah. Black
  • Koli.Box (adet.pieces). : L (8), M(9).
  • Ürün Kodu.Item Code : L (109113), M (109114).

Dünyaca ünlü ressamların en değerli eserleri bu koleksiyonda buluştu. BRD Başyapıt Çikolata Kutusu Koleksiyonu’nda Johannes Vermeer, Leonardo Da Vinci, Rembrandt van Rijn, Caspar David Friedrich, Gustav Klimt gibi tarihin en başarılı ressamlarının eserlerinin üzerinde bulunduğu çikolata kutularını bulabileceksiniz.

 

The Kiss (Öpücük), tablosu Avusturyalı ressam Gustav Klimt tarafından 1908 yılında tamamlanmıştır. Klimt’in önemli eserlerinden olan bu yağlı boya tablo günümüzün en büyük modern resim ikonlarından biridir.

 

Tarihe ışık tutan çikolata kutularının mucidi BRD Kutu, deri kanvas üzerine baskılı, özel saten kumaş kaplı kutularında sanat ile çikolatayı buluşturuyor. Spesiyal çikolatalarınız için harika bir ambalaj fikri olan bu kutular ile özel gün çikolata satışlarınızı arttırmanın keyfini sürün.

 

*L 48 gözlü, M 24 gözlü özel plastik separatörü ve 5 katlı çikolata yastığı ile birlikte gelir. L comes with special injection tray with 48 compartments and M comes with 24. 5-layer chocolate paper pad is included.

*Ürünlerimiz tek tek özel bir şekilde temizlenip, poşetlenir ve çift oluklu kolilerin içinde güvenli bir şekilde gönderilir. All our products are individually cleaned and sealed in a plastic bag and sent inside of a double wall corrugated box.

*Sipariş vermenizi kolaylaştıracak ürün kodları ürün açıklamasında belirtilmiştir. Sipariş ve teklif istemlerinizde tarafımıza bu kodlar ile ulaşmanızı rica ederiz. Item codes that will help to simplify the order process are mentioned in the product description part. We kindly ask you to contact us with those codes for your orders and quote requests.

Whatsapp